Wspieraj Marsz dla Życia i Rodziny
Wesprzyj łódzki Marsz dla Życia i Rodziny!
Rodzina jest dla Ciebie ważna? Uważasz, że prawna i ekonomiczna sytuacja rodziny w Polsce powinna być lepsza niż jest obecnie? Chcesz wyrazić swoje poparcie dla wartości manifestowanych Marszem?

Możesz wesprzeć inicjatywę marszową i pomóc w organizacji Pikniku Rodzinnego, przekazując dowolną darowiznę na konto Fundacji Życie:
MultiBank 85 1140 2017 0000 4902 1300 4925
z dopiskiem: "Marsz dla Życia i Rodziny"

Marsz dla Życia i Rodziny oraz Piknik Rodzinny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i poszanowania życia każdej osoby. Piknik jest przede wszystkim świętem rodzin, stanowiącym okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości i zarażać innych swoim szczęściem. Uczestniczą w nim przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, ale także różnego rodzaju ruchy i stowarzyszenia, młodzież oraz osoby starsze. Imprezę tą wyróżnia jej afirmatywny charakter.
W tym roku Marsze w większości Polskich miast odbędą się w Dzień Matki, w niedzielę 26 maja. Pójdziemy pod hasłami promującymi działania
na rzecz poprawy sytuacji demograficznej w Polsce. Będziemy zachęcać Polskie rodziny do decydowania się na liczne potomstwo. Formułowane będą też postulaty wprowadzania rozwiązań prawnych ułatwiających rodzinom podjęcie takich decyzji.
Marsz zostanie zwieńczony Piknikiem Rodzinnym w Parku Staromiejskim. Chcemy postawić scenę, zaprosić profesjonalne zespoły muzyczne, artystów, żonglerów, akrobatów, zorganizować liczne atrakcje dla dzieci – trampoliny, samochodziku, zjeżdżalnie itp. Zabawy dla dzieci i ich rodziców poprowadzą współorganizatorzy i zaproszeni animatorzy.
Koszt takiego przedsięwzięcia to ok. 15.000 zł. W zamian za wsparcie finansowe oferujemy możliwość umieszczenia własnego stanowiska promocyjnego na Pikniku.